В избранное   0562 39-22-23  068 239-22-23  067 637-15-26  096 331-31-30
Корзина
About us    Карта сайта
Партнеры
Siemens
Delta Electronics
Advantech
Belden
Rittal
QNX Software Systems
Schneider Electric


Проектування та виготовлення шаф, щитів, пультів автоматики ліній, апаратів, автоматів, печей у харчовій промисловості.

Виробнику обладнання для харчової промисловості найчастіше не вистачає часу просто для ознайомлення з тими перевагами, які дають застосування сучасних технологій автоматизації та електроприводу.

 

Адже завдяки цим технологіям, лінії, апарати і навіть цілі заводи стають розумнішими, точнішими, швидшими, зручнішими, споживають менше енергії, легше обслуговуються.

Сучасні агрегати управляються сенсорними панелями, а не кнопками, мають ефектний, інтуїтивно зрозумілий анімований мультимедійний інтерфейс, а так само легко інтегрується в інтернет, що дає можливість керівнику завжди точно знати, як працює обладнання. Можливість віддаленого моніторингу, діагностики, оновлення ПЗ благотворно позначається на вартості та якості технічного обслуговування, що дозволяє уникнути непотрібних відряджень.І, як це сьогодні буває, технічний прогрес призводить не до подорожчання, а до здешевлення як сукупної вартості володіння, а й початкових інвестицій. Так, наприклад вартість сучасних ПЛК найчастіше менша за сукупну вартість реле, які він замінює, в той же час бонусами є дешевий монтаж, гнучкість, зручність налагодження, інтеграція в IT. Замість того, щоб свердлити в панелі відведення, малювати шильдики для кнопок і перемикачів, можна всі їх замінити сенсорною панеллю з інтерфейсом, схожим на інтерфейс сучасних смартфонів, яка не тільки замінить десятки і сотні пристроїв комутації, але й перевірить логіку, відобразить мультфільм технологічним процесом, що запам'ятає стани в кожний момент часу, підкаже оператору голосом, як вийти з тієї чи іншої ситуації.

Для того, щоб одного дня не опинитися на черговій виставці в ролі виробника, нехай і класних, але все-таки друкарських машинок, в момент несподівано розпочатої комп'ютерної революції, ми пропонуємо свою ненав'язливу співпрацю.

Співпраця може починатися зі стандартних безкоштовних консультацій інженерів у підборі обладнання, його постачанні та наданні послуг гарантійного та післягарантійного обслуговування у нашому сервісному центрі, авторизованому у виробника обладнання.

 

Досвід показує, що одні наші клієнти мають у штаті чудових програмістів, але не мають електронників, намагаючись перекласти цю функцію на електриків, інші, навпаки, відчуваючи дефіцит у програмістах, покладаються на проектантів чи технологів.
Кожен перший шукає порятунку в універсальних фахівцях, але фахівець, на те він і фахівець, щоб, як казав Козьма Прутков, бути подібним до флюсу з неминучою односторонньою повнотою.
Тим часом, найбільш збалансовані та вдалі рішення з'являються в результаті роботи колективу професіоналів – програмістів, системотехніків, проектувальників. І реалізовуються грамотними та досвідченими монтажниками.
 
Тому в іншій стороні спектру наших пропозицій лежить створення закінченого виробу - комплексу технічних засобів управління лінією або агрегатом, в результаті проектування, розробки ПЗ, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт силами спеціалізованої компанії - RTS-Ukraine з будь-яким ступенем участі Замовника у процесі.
Серед наших замовників рішень для харчової промисловості є й ті, що довірили нам автоматизацію цілих заводів, і не лише в Україні та СНД, а й у США.
 
Інші наші замовники визначили свою ключову компетенцію у технологіях та виробництві обладнання, віддавши нам на відкуп всю автоматизацію та привід. Так, один із провідних виробників ліній макаронних виробів постачає їх серійно, зарубіжно, до багатьох країн світу. Ми ж виробляємо так само серійно системи управління для цих ліній.
 
Працюючи з нами ви можете розраховувати на високу якість та швидкі терміни виконання робіт, швидку та ефективну технічну підтримку, простоту та легкість спілкування, сувору конфіденційність, та, як кажуть, last, but not least, дуже приємні ціни.
 
Ознайомитись з не повним переліком наших робіт у галузі автоматизації харчового виробництва можна у у фотогалереї.


Телефонуйте
до нас прямо зараз, із задоволенням поспілкуємось.


Новости
Delta Electronics оголошує про запуск виробництва передових синхроних енергозаощадливих моторів MSI. Відео порівняння.

  09, Апрель 2024

Вітаємо з Новим, 2024 роком! Графік роботи на свята.

  30, Декабрь 2023

«Вони до нас у нічний час!»

  04, Июль 2022


Подписка на
рассылку новостей
   Архив новостей
Опрос
Семінар-презентація з АСУ ТП та приводу
Я не маю часу ходити на семінари
Піду, якщо суміщений із виставкою
Піду, якщо суміщений із навчанням
Webinar-а цілком достатньо
Публикации
Промислові комп'ютери мають нормовані показники напрацювання на відмову (MTBF), що досягають сотень тисяч годин безперервної роботи
  читать    
Забезпечуючи гарантований час процесорної обробки кожної програмної підсистеми, адаптивна декомпозиція помітно скорочує трудовитрати на інтеграцію всієї системи.
  читать    
Завдяки розробкам компанії Adobe Systems, понад 300 мільйонів мобільних пристроїв мають графічний інтерфейс користувача (ГПІ/GUI), створений на основі технології Adobe Flash.
  читать    
Після завантаження системи в багатьох додатках, що вбудовуються, повинні бути виконані певні дії протягом жорстко обмеженого тимчасового відрізка.
  читать    
Опис різних варіантів створення насосної станції з каскадним керуванням, аналіз їх переваг та недоліків, вибір раціонального варіанту, опис необхідного обладнання
  читать    
Розробники систем, що вбудовуються, виявляють все більший інтерес до операційної системи Linux. Тим не менш, стандартне ядро Linux не забезпечує передбачуваний час відгуку.
  читать    
  Архив публикаций
2013 © АО "Системы реального времени - Украина"
Использование материала только со ссылкой на сайт
Дизайн и
разработка